HENGJIAN NK22/16 tűgörgős csapágy S8-Z300-16.2-03 (3)
Gyártó:
Cikkszám:
Gyári cikkszám:
S8-Z300-16.2-03
1.27
469Ft
Nettó: 369Ft
Rendelhető
Rendelhető
Fő jellemzők
  • Gyári jellegű tűgörgős csapágy a Hengjian S8-Z300 lengővilla egységéhez (16.2 pozíció).
  • Szabványos NK22/16 méret a könnyű azonosíthatóság és tervezés érdekében.
  • Kompakt, 22 mm furatú kivitel nagy radiális teherbírással, erősen terhelt futóműcsuklókhoz.
  • Megmunkált külső gyűrű és vezetett tűgörgők a pontos futás és hosszú élettartam érdekében.
  • Nyitott kivitel, tömítés nélkül – a kenést a lengővilla vagy a váz biztosítja.
Műszaki adatok
Márka HENGJIAN
Gyári cikkszám S8-Z300-16.2-03
Csapágy típusa Tűgörgős csapágy, megmunkált, egy soros, belső gyűrű nélküli
Jelölés NK22/16
Furatátmérő (d) 22 mm
Külső átmérő (D) 30 mm
Szélesség (B) 16 mm
Terhelés iránya Radiális
Kivitel Edzett acél külső gyűrű, tűgörgők acél kosárban
Kenés Nyitott csapágy; a kenőanyagot a váz vagy a lengővilla juttatja a futófelületekre
Tipikus beépítési hely Lengővilla csuklópont és hátsó futómű csuklók a Hengjian S8-Z300 modellen
Tipikus felhasználási területek
  • Lengővilla csuklócsapágy a Hengjian S8-Z300 váznál.
  • Hátsó futómű csuklópontok, amelyek NK22/16 méretű csapágyra vannak tervezve.
  • Egyedi motorkerékpár-, ATV- vagy terepjármű-vázak, ahol 22x30x16 mm-es tűgörgős csapágy szükséges.