A HENGJIAN persely tárcsával Φ6xΦ24x10 S7-Z300-23-10 (11) gyári kipufogó rögzítőelem a Hengjian Z300 kétütemű enduró platformhoz. A hengeres persely integrált tárcsával (peremes kialakítással) M6-os rögzítőcsavarra van méretezve, 24 mm-es felfekvő felületen osztja el a leszorító erőt, és 10 mm-es távtartóként tartja vonalban a kipufogórendszer elemeit az S7/S8-Z300 modelleken.
| Márka | HENGJIAN |
|---|---|
| Alkatrész típusa | Persely tárcsával, kipufogó rögzítéshez |
| Gyári cikkszám | S7-Z300-23-10 (11. pozíció a kipufogó robbantott ábrán) |
| Belső átmérő | Φ6 mm |
| Külső átmérő | Φ24 mm |
| Vastagság | 10 mm |